For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Komis meblowy Warszawa ? – Wyłącznie Street Raven Meble

Komis meblowy to jedynie dodatek do głównego profilu naszej działalności, czyli skupu nowoczesnych i markowych mebli. To rozwiązanie proponujemy klientom, których meblami jesteśmy zainteresowani, bądź istnieje prawdopodobieństwo ich szybkiej sprzedaży naszemu klientowi, a z jakichkolwiek powodów nie chcemy dokonać zakupu danego przedmiotu za gotówkę. Bardzo często powodem przyjęcia przez nas mebli w komis jest wygórowana cena oczekiwana przez klienta, nierzadko nieadekwatna do wartości rynkowej oferowanego towaru lub na tyle wysoka, że możliwość szybkiej jego sprzedaży jest znikoma, co powoduje że mrożenie środków na dłuższy czas jest dla nas nieopłacalne. Komis meblowy Warszawa Street Raven, to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla tych z Was, którzy posiadają na sprzedaż eleganckie, markowe meble, bądź inne towary klasy premium i od szybkości sprzedaży ważniejsza jest dla Was maksymalnie wysoka cena sprzedaży.

Zaletą wstawienia mebli w komis niewątpliwie jest możliwość osiągnięcia wyższej ceny aniżeli przy sprzedaży gotówkowej, jednak jest to także obarczone zwykle dłuższym okresem oczekiwania na klienta i samej finalizacji transakcji.

Przy typowej umowie komisowej, towar odbierany jest przez nas na Twój koszt, a następnie przewożony do jednego z naszych magazynów, gdzie wykonywane są profesjonalne zdjęcia, a następnie wystawiany jest na sprzedaż w naszym sklepie online oraz wielu internetowych portalach. Umowa zawierana jest u Ciebie w domu podczas odbioru mebli, po dokładnym zapoznaniu się ze stanem towaru i akceptacji warunków przez obie strony.

Wyślij Nam Swoją Ofertę

Jeśli chcesz wstawić swoje meble w komis, lub sprzedać je bez oczekiwania na kupującego, postępuj zgodnie z poniższymi krokami. Pamiętaj, by podać oczekiwane ceny! Nie zajmujemy się wyceną online.

Zrób Kilka Wyraźnych Zdjęć Oferowanych Towarów

Wykonaj kilka zdjęć swoich przedmiotów. Postaraj się, by były dobrej jakości.

Wyślij Je Do Nas Na Handel@Streetraven.pl

Prześlij zdjęcia przedmiotów, które chcesz sprzedać, na maila handel@streetraven.pl

Poczekaj Na Odpowiedź Od Naszego Zespołu

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel i ustali szczegóły transakcji.

Komis meblowy Warszawa online, czyli sprzedawaj dalej użytkując

Nietuzinkowe i kreatywne podejście do sprzedaży komisowej jakie wdrożyła ekipa komisu meblowego Warszawa Street Raven, pozwala na sprzedaż Twoich mebli i innych wartościowych, markowych produktów poprzez nasz sklep online, bez odbierania od Ciebie oferowanego towaru. W skrócie oznacza to tyle, że możesz wystawić np. swoje używane meble na sprzedaż w naszym sklepie internetowym i dalej je użytkować. Rozwiązanie to dedykowane jest dla tych z Was, którzy przed zmianą np wystroju, chcą upłynnić „stare” meble lub inne dobra.

Street Raven komis meblowy Warszawa, prezentuje Twoje meble w sklepie online, dzięki czemu Twoją ofertę zobaczy znacznie większa ilość osób. Ogromnym atutem takiego rozwiązania, jest system ratalny, dzięki któremu Twoje meble, mogą zostać sprzedane na raty bankowe, co ma ogromny wpływ na decyzje zakupowe naszych klientów.

Do wystawienia oferty, niezbędne będzie przesłanie do nas zdjęć produktu, opis możemy przygotować za Ciebie. Ta forma sprzedaży niesie za sobą jednak nierzadko konieczność udostępnienia możliwości obejrzenia np mebli w Twoim domu, zainteresowanemu klientowi. W celu zawarcia umowy „komisu online”, skontaktuj się z naszym zespołem.

Komis meblowy Warszawa „Street Raven” w mediach – czytaj teraz!

Najczęściej zadawane pytania