Komis meblowy

Komis meblowy Warszawa? – Wyłącznie Street Raven

Luksusowy komis meblowy to jedynie dodatek do głównego profilu naszej działalności czyli skupu nowoczesnych i markowych mebli. To rozwiązanie proponujemy klientom, których meblami jesteśmy zainteresowani, bądź istnieje prawdopodobieństwo ich szybkiej sprzedaży naszemu klientowi, a z jakichkolwiek powodów nie chcemy dokonać zakupu danego przedmiotu za gotówkę. Bardzo często powodem przyjęcia przez nas mebli w komis jest wygórowana cena oczekiwana przez klienta, nierzadko nieadekwatna do wartości rynkowej oferowanego towaru lub na tyle wysoka, że możliwość szybkiej jego sprzedaży jest znikoma, co powoduje że mrożenie środków na dłuższy czas jest dla nas nieopłacalne. Komis meblowy Warszawa Street Raven to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla tych z Was, którzy posiadają na sprzedaż eleganckie, markowe meble, bądź inne towary klasy premium i od szybkości sprzedaży ważniejsza jest dla Was maksymalnie wysoka cena sprzedaży.

Zaletą wstawienia mebli w komis niewątpliwie jest możliwość osiągnięcia wyższej ceny aniżeli przy sprzedaży gotówkowej, jednak jest to także obarczone zwykle dłuższym okresem oczekiwania na klienta i samej finalizacji transakcji.

Przy typowej umowie komisowej, towar odbierany jest przez nas na Twój koszt, a następnie przewożony do jednego z naszych magazynów, gdzie wykonywane są profesjonalne zdjęcia, a następnie wystawiany jest na sprzedaż w naszym sklepie online. Umowa zawierana jest u Ciebie w domu podczas odbioru mebli, po dokładnym zapoznaniu się ze stanem towaru i akceptacji warunków przez obie strony.

Komis mebli biurowych – mała firma, korporacja, gabinet?

Małe biuro, kilkupiętrowy budynek biurowy, a może kilka pięter drapacza chmur w ścisłym centrum Warszawy? Bez znaczenia jaką ilością mebli biurowych dysponujesz – każdy z nich przyjmiemy w komis, a następnie sprzedamy naszym klientom. Twoje używane meble biurowe magazynowane są na nasz koszt, przez okres zawarty w umowie komisu, a jej warunki każdorazowo ustalane są indywidualnie z Tobą.

Obsługujemy na stałe kilkanaście firm coworkingowych, którym dostarczamy na bieżąco biurowe meble używane. Zajmujemy się także podnajmem meblu biurowych na krótkie terminy, co może stanowić dla Ciebie dodatkowe źródło dochodu w chwili gdy, powierzone do sprzedaży meble, nie mogą znaleźć nabywcy. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas

Komis meblowy online – czyli sprzedawaj dalej użytkując

Nietuzinkowe i kreatywne podejście do sprzedaży komisowej jakie wdrożyła ekipa Street Raven pozwala na sprzedaż Twoich mebli i innych wartościowych, markowych produktów poprzez nasz sklep online, bez odbierania od Ciebie oferowanego towaru. W skrócie oznacza to tyle, że możesz wystawić np swoje używane meble na sprzedaż w naszym sklepie internetowym i dalej je użytkować. Rozwiązanie to dedykowane jest dla tych z Was, którzy przed zmianą np wystroju, chcą upłynnić „stare” meble lub inne dobra.

Twoje meble prezentowane są w kategorii „oferty klientów” i to Ty jesteś sprzedawcą – Street Raven wyłącznie pośredniczy w transakcji, udostępniając online-ową półkę sklepową. Do wystawienia oferty, niezbędne będzie przesłanie do nas zdjęć produktu, opis możemy przygotować za Ciebie. Ta forma sprzedaży niesie za sobą jednak nierzadko konieczność udostępnienia możliwości obejrzenia np mebli w Twoim domu, zainteresowanemu klientowi.

Wyślij ofertę

Najnowsze w ofercie

X