For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Pożyczka pod zastaw mebli z dojazdem do klienta!

Czy jest możliwa pożyczka pod zastaw mebli? Oczywiście! Komis i lombard internetowy Street Raven oferuje Ci szybką pożyczkę pod zastaw mebli, AGD i RTV, sprzętu audio, czy innych elementów wyposażenia domu, bez konieczności zabezpieczania zastawionego towaru – jednym słowem rewelacja!

Jak działa pożyczka pod zastaw mebli? Przesyłasz do nas zapytanie o pożyczkę jednocześnie przesyłając zdjęcia towaru pod jaki chcesz pożyczyć środki. Po ich obejrzeniu przesyłamy Ci propozycję pożyczki. Jeśli zgadzasz się na warunki, przyjeżdżamy do Ciebie do domu (wyłącznie na terenie Warszawy) i zawieramy umowę. Towar pod jaki pożyczamy Ci pieniądze, dalej użytkujesz, jednak do czasu spłaty stanowi on zabezpieczenie pożyczki, więc nie możesz go sprzedać, oddać lub zniszczyć.

Street Raven jedyny taki lombard w Polsce

Doskonale wiemy, że polskie lombardy trzymają się sztywnych szablonów a pożyczka pod zastaw używanych mebli czy ekskluzywnego AGD, jest praktycznie niemożliwa. Street Raven nie jest ani typowy ani szablonowy. By uzyskać pożyczkę nie musisz nawet wychodzić z domu – po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia wraz ze zdjęciami przedmiotu pod który chcesz pożyczyć pieniądze, przyjedziemy do Ciebie i dopełnimy wszelkich formalności.

Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki pod zastaw mebli lub AGD/RTV napisz do nas. Pamiętaj o przesłaniu zdjęć – bez nich nie będziemy w stanie Ci pomóc.