For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Od pierwszego września 2018r. Street Raven Meble wstrzymał skup mebli na terenie Warszawy stając się wyłącznie platformą ogłoszeniową. Zachęcamy do dodawania własnych ogłoszeń na łamach naszego portalu.

Najnowsze ogłoszenia

Street Raven – nowocześnie, nieszablonowo i elegancko

Komis meblowy jest brudny, meble zniszczone, ceny wysokie a obsługa niemiła – taką wizję przez lata na temat komisów meblowych mieli mieszkańcy Warszawy ale także całej Polski. Nic dziwnego! Doskonale wiemy jak wygląda oferta niektórych z nich. W Street Raven nie kupisz co prawda wersalki, komody z IKEA czy narożnika no-name. Nie znajdziesz u nas także mebli używanych z uszkodzeniami bądź brudnych, jednak jeśli szukasz czegoś wyjątkowego a zarazem nowoczesnego na pewno będziemy w stanie Cię zaspokoić. Na całość naszej nietuzinkowej oferty mebli i towarów używanych wpływa kilka czynników:

Skup mebli za gotówkę jako podstawa działalności

Większość komisów meblowych oferuje przede wszystkim przyjęcie mebli w komis. Oznacza to tylko tyle, że oddajesz swoje meble lub inne towary w ręce osób trzecich i liczysz na to, że szybko je sprzedadzą… Cóż można i tak, jednak pamiętaj, że komisy te nierzadko są przepełnione różnościami i nikt nie będzie specjalnie traktował Twojego ukochanego narożnika tylko dlatego, że zapłaciłeś za niego 12 tys zł. Nikt też nie skupi się szczególnie nad tym, by znaleźć na niego szybko kupca. Twój elegancki, czysty mebel, będzie stał zatem pośród setek innych podobnych mebli, aż moda na niego przeminie a on sam pokryje się warstwą kurzu.

Chcesz sprzedać meble? Prześlij ofertę

Podstawą naszej działalności jest skup eleganckich mebli i innych towarów luksusowych za gotówkę co oznacza tylko tyle, że jeśli Twój narożnik, komplet wypoczynkowy lub inne dobro klasy wyższej nas zainteresuje, pieniądze wypłacimy Ci od razu. Nie znaczy to jednak, że kupujemy wszystkie luksusowe towary tylko dlatego, że są markowe lub znanych projektantów – nie na wszystko jest bowiem popyt lub klient, który dokona zakupu na tyle szybko byśmy mogli zainwestować nierzadko duże pieniądze. Gdy odmówimy Ci skupu mebli za gotówkę, zaproponujemy komis, jednak nie byle jaki komis…

Komis meblowy inny niż wszystkie

Jeśli Twoje meble bądź inne dobra, które chciałbyś sprzedać z jakiegoś powodu nie znajdą zainteresowania z naszej strony abyśmy mogli zaoferować Ci skup mebli za gotówkę, zaproponujemy Ci tradycyjny komis meblowy lub komis meblowy online. Tradycyjny komis charakteryzuje się możliwością bezpłatnego przechowywania Twoich towarów w naszych magazynach podczas gdy Ty tworzysz miejsce np. na nowe meble. My w tym czasie intensywnie poszukujemy kupca na wstawiony w komis produkt – intensywnie gdyż tak jak Tobie zależy na szybkiej sprzedaży, tak nam na szybkim uzyskaniu prowizji od niej.

Chcesz wstawić meble w komis? Prześlij nam ich zdjęcia 

Jeśli nie chcesz rozstawać się z przedmiotami nierzadko codziennego użytku, przed ich sprzedażą dajemy Ci także możliwość, której nie praktykuje chyba żaden komis meblowy w Warszawie czyli komis internetowy. Dzięki temu rozwiązaniu możesz wystawić swoje meble lub inne luksusowe przedmioty na sprzedaż i w dalszym ciągu je użytkować. Wystarczy że prześlesz do nas zdjęcia oferowanych towarów, a my po kontakcie z Tobą, przygotujemy profesjonalny opis i udostępnimy dany przedmiot w naszym sklepie internetowym, po czym zabierzemy się za poszukiwanie kupca. Zadzwonimy do dziesiątek naszych klientów, roześlemy setki maili, by sprzedać go tak szybko jak będzie to możliwe.

Komis mebli biurowych

W jaki sposób szybki i skutecznie opróżnić biuro lub cały budynek biurowy z mebli i wyposażenia? To proste! Street Raven specjalizuje się w handlu meblami biurowymi, bez względu na ich ilość i rodzaj. Dzięki nam używane meble biurowe dość szybko znajdują nabywcę na terenie Warszawy oraz całej Polski. Nie narzucamy ograniczeń ilościowych przy przyjęciu mebli biurowych w komis oraz nie pobieramy opłat za ich magazynowanie.

Na stałe współpracujemy z wieloma firmami, zajmującymi się coworkingiem i wynajmem powierzchni biurowych a co za tym idzie, zapotrzebowanie na używane meble biurowe wciąż rośnie. Skontaktuj się z nami – wypełnij prosty formularz kontaktowy!