For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Skup mebli Warszawa

Zrób dobre zdjęcia

Postaraj się wykonać maksymalnie dobre zdjęcia oferowanych mebli w różnych ujęciach.

Wyślij je na handel@streetraven.pl

Po wykonaniu zdjęć, prześlij je do nas. Pamiętaj, by podać cenę! Nie wyceniamy mebli online.

Poczekaj na odpowiedź

Z reguły odpowiadamy natychmiast. Czasem jednak potrzebna będzie odrobina cierpliwości.

Skup mebli Warszawa ? – tylko Street Raven

Doskonale wiemy jak ciężko jest szybko, ale także za odpowiednią cenę, sprzedać eleganckie bądź nietuzinkowe meble, które nierzadko stanowiły perfekcyjne uzupełnienie Twoich eleganckich wnętrz. Skuteczna i szybka sprzedaż używanych mebli, uzależniona jest od wielu czynników takich jak, jakość zdjęć, dyspozycyjność dla oglądających, znajomość technik sprzedaży, czy umiejętność negocjacji – to wszystko przekłada się zarówno na szybkość zawarcia transakcji jaki i jej cenę finalną. Street Raven skup mebli Warszawa może sfinalizować transakcję  już w ciągu kilku godzin od przesłania zdjęć przez klienta – na ich podstawie w większości przypadków, jesteśmy w stanie oszacować rynkową wartość przedmiotu jak i podjąć wstępną decyzję o zakupie. Po dokładnym zapoznaniu się ze stanem oferowanych przez Ciebie, używanych mebli, ustalamy wspólnie finalną cenę sprzedaży i dopełniamy wszelkich formalności. Załoga Street Raven skup mebli Warszawa, przyjedzie do Ciebie i na miejscu dokona zapłaty oraz zawrze umowę kupna – sprzedaży. Cały proces może się zakończyć nawet w ciągu 5 godzin od zgłoszenia.

Tylko markowe i zadbane meble

Pamiętaj, że skup mebli jaki świadczymy, dotyczy wyłącznie markowych mebli w nienagannym stanie. Skupujemy meble, które sami chcielibyśmy użytkować, więc nie skupujemy mebli zniszczonych, uszkodzonych, brudnych bądź klasy średniej (np. wersalek) Oferta naszych używanych mebli nie musi być bogata, ważne by była jak my, czyli niebagatelna i unikalna. Nasi klienci to osoby wymagające, nierzadko bardzo majętne, poszukujące nowoczesnych i eleganckich mebli oraz elementów wyposażenia domu i takie też chcemy im oferować. Używane meble z naszej oferty, częstokroć wykorzystywane są także do filmów, reklam czy sesji zdjęciowych.

Jeśli uważasz, że Twoje meble mogą nas zainteresować, skorzystaj z formularza kontaktowego, w którym zamieść zdjęcia oferowanych przedmiotów. Na Twoją wiadomość odpowiemy maksymalnie w ciągu 24h.

Jeśli zaś z jakichkolwiek powodów nie będziemy zainteresowani zakupem Twoich mebli za gotówkę, pamiętaj że możemy przyjąć je w komis! Street Raven – komis meblowy.

Pamiętaj też, że Street Raven oferuje Ci możliwość dodania darmowych ogłoszeń, w których możesz zamieścić swoje używane meble na sprzedaż.

Jeśli masz jakieś pytania przed przesłaniem oferty, napisz do nas wiadomość lub skontaktuj się z nami na Facebook.

Dodaj ogłoszenie!

Już dziś wystaw swoje ogłoszenia całkowicie ZA DARMO!