Skup mebli

Prawdopodobnie najszybszy skup mebli w Warszawie!

Doskonale wiemy jak ciężko jest szybko, ale także za odpowiednią cenę, sprzedać eleganckie bądź nietuzinkowe meble, które nierzadko stanowiły perfekcyjne uzupełnienie Twoich eleganckich wnętrz. Skuteczna i szybka sprzedaż używanych mebli, uzależniona jest od wielu czynników takich jak, jakość zdjęć, dyspozycyjność dla oglądających, znajomość technik sprzedaży czy umiejętność negocjacji – to wszystko przekłada się zarówno na szybkość zawarcia transakcji jaki i jej cenę finalną. Street Raven oferuje skup mebli w Warszawie już w ciągu kilku godzin od przesłania zdjęć przez klienta – na ich podstawie w większości przypadków, jesteśmy w stanie oszacować rynkową wartość przedmiotu jak i podjąć wstępną decyzję o zakupie.Po dokładnym zapoznaniu się ze stanem oferowanych przez Ciebie, używanych mebli, ustalamy wspólnie finalną cenę sprzedaży i dopełniamy wszelkich formalności. Załoga Street Raven przyjedzie do Ciebie i na miejscu dokona zapłaty oraz zawrze umowę kupna – sprzedaży. Cały proces może się zakończyć nawet w ciągu 8h od zgłoszenia!

Tylko markowe i zadbane meble

Pamiętaj, że skup mebli jaki świadczymy, dotyczy wyłącznie markowych mebli w nienagannym stanie. Skupujemy meble, które sami chcielibyśmy użytkować, więc nie skupujemy mebli zniszczonych, uszkodzonych, brudnych bądź klasy średniej (np. wersalek) Oferta naszych używanych mebli nie musi być bogata, ważne by była jak my, czyli niebagatelna i unikalna. Nasi klienci to osoby wymagające, nierzadko bardzo majętne, poszukujące nowoczesnych i eleganckich mebli oraz elementów wyposażenia domu i takie też chcemy im oferować. Używane meble z naszej oferty, częstokroć wykorzystywane są także do filmów, reklam czy sesji zdjęciowych.

Jeśli uważasz, że Twoje meble mogą nas zainteresować, skorzystaj z formularza kontaktowego, w którym zamieść zdjęcia oferowanych przedmiotów. Na Twoją wiadomość odpowiemy maksymalnie w ciągu 24h.

Jeśli zaś z jakichkolwiek powodów nie będziemy zainteresowani zakupem Twoich mebli za gotówkę, pamiętaj że możemy przyjąć je w komis! Street Raven – komis meblowy.

Wyślij ofertę

Najnowsze w ofercie

X